زندگی بهتر سازمان‌ها

محصولات بهساد

محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهیم
سامانه مدیریت آمار و اطلاعات

امروزه سازمان‌های بسیاری در کشور هستند که جمع آوری اطلاعات عملکردی و آمار زیر مجموعه خود را به فایل های Excel و یا در به‌ترین حالت برنامه‌های موردی و غیر منعطف سپرده‌اند. این فرآیندی نادقیق، زمان بر است که هر چند وقت یک بار نیز منجر به گم شدن و از بین رفتن اطلاعات می شود. سامانه جامع مدیریت اطلاعات و آمار بهساد، به طور دقیق وظیفه منعطف جمع آوری، تجمیع، تلخیص و گزارش‌گیری آمار و اطلاعات و تهیه داشبورد مدیریت سازمان‌های بزرگ را بر عهده دارد و سازمان‌ها را از مشکل جمع آوری اطلاعات به صورت فایل‌های Excel نجات خواهد داد. این سیستم ابزاری جهت تعریف شاخص‌های عملکردی و ثبت متمرکز مقادیر این اطلاعات می‌باشد.

سامانه برنامه ریزی و مدیریت تولید و قیمت تمام شده

بسیاری از شرکت‌های تولیدی در برنامه‌ریزی و کنترل تولید واحد صنعتی خود دچار مشکل هستند و در مقابل کارفرمایان خود دچار بدقولی و حتی ضرر و زیان می‌شوند. از طرف دیگر به دلیل نوسانات بازار در تهیه مواد خام و قطعات محصول به طور دائم دچار تغییر می‌شود و کنترل تغییرات محصول خود یک معضل دشوار محسوب می‌شود. در نهایت همه سازمان‌های نیازمند محاسبه قیمت تمام شده محصولات خود هستند که بسیاری از نرم‌افزارهای حسابداری شناخته شده نیز در این زمینه دچار ضعف‌های عمده می‌باشند، این سامانه می‌تواند بسیاری از مشکلات یاد شده را تا حد زیادی حل کرده و به نیازهای مختلف در این زمینه پاسخ دهد

سامانه مدیریت پروژه سازمانی

نرم‌افزار مديريت پروژه، به عنوان يک نرم افزار بسيار جامع برای مديريت اطلاعات و فرآيندها با تکيه بر بهره‌گيري از استاندارد بین المللي PMBOK 2004 وبه منظور پاسخگويي به نيازهاي روزافزون مديريت پروژه در نظام مديريت اجرايي و عمراني کشور توسعه يافته و راه حلي مناسب جهت پاسخگويي به نيازهاي سازمانهاي بزرگ در گستره جغرافيايي ملي و استاني مي باشد.

درباره ما

ما کیستیم و چگونه می‌انديشیم؟

بهساد براي ايجاد ارزش از راه تغيير در سازمانها زندگي مي کند. مشتريان «بهساد» سازمانهاي مختلفي هستند که دوست دارند بهتر زندگي کنند . احترام به مشتريان و برقراري روابطي صريح و صادقانه با جامعه اعم از مشتريان و ساير مردم كه به نحوي با شركت در ارتباط هستند و گسترش آن و رعايت اخلاق و صداقت مهمترين ارزش‌هايي مي‌باشند كه « بهساد » بيش و پيش از دستيابي به سود تجاري، خود را باید به آن‌ها پايبند بداند.

مشتریان بهساد

سازمان‌هایی که از محصولات و خدمات ما استفاده می‌کنند
شرکت توانیر
سامانه مدیریت آمار و اطلاعات
شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور
سامانه مدیریت اطلاعات و آمار
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ
سامانه برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه
شرکت توزیع برق چهارمحال و بختیاری
سامانه مدیریت اطلاعات و آمار
شرکت برق منطقه‌ای اصفهان
سامانه مدیریت آمار و اطلاعات
شرکت برق منطقه‌ای زنجان
سامانه مدیریت آمار و اطلاعات
شرکت توزیع برق استان خراسان رضوی
سامانه مدیریت آمار و اطلاعات
شرکت برق منطقه‌ای خوزستان
سامانه جامع مدیریت اطلاعات و آمار
جامعه المصطفی (ص)
سامانه جامع مدیریت اطلاعات و آمار
شرکت توزیع نیروی برق تبریز
سامانه جامع مدیریت اطلاعات و آمار
شرکت آرین ماهتاب گستر
سامانه جامع مدیریت اطلاعات و آمار
شرکت ملی حفاری ایران
سامانه مدیریت پروژه
شرکت مهندسی و ساخت تجهیزات مپنا
معماری سازمانی
شهرداری تهران
معماری سازمانی فرآیند مدیریت پروژه
وزارت جهاد کشاورزی
معماری سازمانی سازمان امور عشایر

تقدیرنامه‌ها

آن چه که مشتریانمان به ما گفته‌اند

Get in touch

در اولین فرصت پاسخ گوی شما خواهیم بود؛ چون شما برای ما مهم هستید